Музей АТО у Дніпрі користується більшою популярністю серед іноземних громадян, особливо американців, ніж у співвітчизників.

Таку інформацію озвучив волонтер місії "Евакуація 200" Павло Нетеса, передає Politeka.

За його словами, як тільки в посольство США приїздить чергова ротація з-за океану, їх відразу везуть у музей АТО на третій поверх. Екскурсії для них проводив навіть сам екс-повноважний посол Джеффрі Пайетт. Коли він знаходився тут, заклад закрили для інших, а чиновник підводив своїх земляків до стендів, розповідав їм про експонати, оскільки був у музеї не раз і багато чого знав.

На думку Нетеси, таку цікавість з боку американців можна пояснити тим, що для них дуже важлива емоційна складова. Тому вони уважно слухають історії про Біблію, прапор і кажуть: на таких прикладах виховуватимуть своїх громадян.

"У нас немає системи, але є духовна складова. У них - інша біда: система чітко вибудувана, а ось духовна складова взагалі відсутня. Хоча в збройних силах вона все-таки в якійсь мірі є. Для них слова "честь мундира" - не порожній звук. Вона існує", - підкреслив волонтер.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала тату, які раніше бачив лише Арсен Мірзоян

Тоня Матвієнко загубилася між трьома "близнючками": Мірзоян не впізнає

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

У музеї АТО під відкритим небом представлені сотні експонатів, привезених із зони бойових дій. Тут є розбомблена зупинка з Пісок, понівечена військова техніка, особисті речі захисників. Внутрішня експозиція музею займатиме 500 квадратних метрів. Робота над нею ще триває.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українцям на День Незалежності показали зразки найновішої військової техніки.