Волонтер зворушив українців історією про загиблого побратима

поділитись
Ніхто із них навіть не уявляв, що вже в березні 2014 року їх відправлять на фронт

Військове протистояння на Донбасі за три роки забрало сотні життів українських військових.

З цієї причини військовий волонтер та блогер Володимир Ананьєв вирішив поділитися спогадами про одного зі своїх загиблих товаришів, Руслана Гіржеу.

Він згадує, що одесита призвали на строкову службу у 2012 році – Руслан був у числі перших, хто скористався новим законом про призов. Відправили його до так званої "експериментальної" роти, де з ним і познайомився Ананьєв.

За словами блогера, Гіржеу ніколи не скаржився на життя, був до всіх доброзичливим та дуже скромним. Ніхто із них навіть не уявляв, що вже в березні 2014 року їх відправлять на фронт.

"16 квітня ми роз'їхалися по різних місцях і більше не перетиналися. А 23 травня стало відомо, що Руслан загинув.  Я був у шоці від цієї новини, і вона ніяк не вкладалася в моїй голові. Я ніяк не міг зрозуміти, як може бути, що його більше немає. У моїй свідомості стався збій. А поки стояв і намагався це усвідомити, відчув, як вітер обдуває мої мокрі очі", – додав волонтер.

Ананьєв вважає, що його товариш як ніхто заслуговував на життя, адже був одним із кращих:

" Такі, як ми, продовжують топтати землю. Саме зі смерті цього бійця для багатьох і розпочалася війна з Росією", - бідкається він.

Блогер радить українцям не забувати військових, яким зобов'язані свободою.

"Він був убитий ще тоді, коли багато хто з вас ще навіть не розібралися в своїх почуттях до Росії та України, коли слово патріот ще не забруднили підміною понять. Він був одним із перших, хто показав нам, що в нашій країні відбувається. Одним із перших, кого ця війна забрала. Для багатьох із нас війна і почалася з його смерті", – підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", учасник оборони ДАПу розповів подробиці боїв за летовище

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
АТО, бійці, спогади, війна
Всі хворі перебувають в інфекційному відділенні
0
0
21:37 24.03.2018
Вирішити цю проблему досі ніхто не взявся
0
0
21:15 24.03.2018
В цей раз Wizz Air виділила п'ять напрямків
0
0
19:57 24.03.2018