Коли на територію окупованого Донецька прибували чеченці, батьки боялися випускати дочок одних на вулицю, ті могли більше не повернутися.

Про це інформує "Радіо Свобода", посилаючись на розповідь переселенки Світлани.

Вона після двох з половиною років в окупованому Донецьку не витримала і переїхала у Львів і зараз живе в одному з жіночих греко-католицьких монастирів.

За словами жінки, в Донецьку тривожними і страшними були дні, місяці, коли в місті з'являлися чеченські найманці.

"Дуже було страшно, коли приїжджали чеченці. Один одного попереджали, щоб батьки дівчат самих не випускали на вулиці", - розповіла переселенка.

Вона згадала, що влітку та у вересні 2014 було страшно вийти на вулицю.

"Дітей батьки водили по місту. Крали в околицях Донецька, якщо їх знаходили, то вже мертвими. Візьмуть, пограють і тіло залишать. Люди про це всі знали. А як повинні реагувати? З травня почали ходити з автоматами і досі ходять", – розповіла Світлана.

Крім того, жінка розповіла, що тільки у Львові зрозуміла, якою сильною була російська пропаганда на Донбасі, яка вклала людям міф голови, "донецькі годують "западенцов".

Нагадаємо, колишня "прокурорша" окупованого Криму, а нині - депутат нелегітимною Держдуми Росії Наталія Поклонська, прокоментувала можливий розрив дипломатичних відносин України з Росією фейковою цитатою.

Дивіться сюжет про війну

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Москаль феєрично пояснив, чим займається ОБСЄ на Донбасі.