25-річна Еліс Бейлі з англійського міста Уолсолл зізналася, що майже 30 депутатів палати громад домагалися до неї під час роботи в барі, який знаходиться в британському парламенті.

Еліс Бейлі прийшла працювати в бар, який знаходиться в будівлі парламенту, коли їй було всього 19. Протягом чотирьох років їй доводилося терпіти домагання високопоставлених чиновників, які були набагато старшими за неї. Про це повідомляє британське видання Daily Mail.

"Вони ставилися до мене, як до своєї власності, тому що я була просто молодою офіціанткою ... Вони вважали себе дуже важливими людьми і думали, що я доступна", - розповіла Еліс.

Дівчина описує всіх англійський депутатів, що приставали до неї, як "старих збоченців".

"Вони були такими мерзенними. На них було шкода дивитися ... Майже всі одружені і принаймні в два рази старші за мене".

"Багато з них були з північних округів або з Шотландії, і, приїжджаючи на роботу в Лондон, вони давали собі волю - далеко від своїх дружин".

Популярні новини зараз
В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Ексгравець "Динамо" Беньямін Вербич попався на зраді Альвіні та вживанні наркотиків: "На нього 2 країни дивиться, соромно" Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика Гречка продовжує стрімко дешевшати: які цінники виставили українські супермаркети
Показати ще

Ці шокуючі свідчення Бейлі підлили масла у вогонь громадської дискусії. Справа в тому, що протягом вже двох тижнів британський парламент знаходиться під шквалом критики через звинувачення в сексуальних домаганнях і утисках.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Великій Британії депутата Консервативної партії Чарлі Елфіка тимчасово позбавили членства в партії. За інформацією місцевих ЗМІ, причиною можуть бути сексуальні домагання, оскільки за офіційною версією у Елфіка забрали квиток через звинувачення в негідній поведінці.