Мешканці Харкова в "Кулиничах" продали слойку з "живою" начинкою. Відповідне відео опублікували сьогодні вранці в Facebook-спільноті "Харків 1654".

На кадрах видно, як всередині сосиски в тісті повзають опариші. На зауваження дівчини касир з упевненістю відповідає, що "випічку тільки що дістали з духовки". Жінка також запевняє, що товар довго не лежить - його відразу купують. При цьому продавець так і не змогла відповісти на питання "як тоді в слойку потрапили личинки".

Представники відділу маркетингу мережі хлібопекарських комплексів "Кулиничі" ситуацію жодним чином не коментують, посилаючись на відсутність повноважень. При цьому працівники підприємства повідомили, що дану скаргу вони ще перевіряють.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Китаї відважному раку вдалося вибратися з киплячого супу - правда, ціною власної клешні.

Ролик, в якому тварина відрізає собі кінцівку, щоб врятуватися, виклав один з користувачів соцмережі Weibo. За його словами, тепер рак буде жити у нього вдома. "Я забрав його до себе, і він живе в акваріумі", - розповів він. Нова клешня зросте у нього за три-чотири роки, після декількох циклів зміни панцира - повідомляє BBC.

Нагадаємо, практично кожен з нас хоча б раз стикався з неякісними товарами в магазині, причому дуже часто недоліки ми помічаємо вже вдома.

Супермаркети володіють цілою системою, яка вводить в оману покупців, але дозволяє не втратити частину прибутку. Тому варто добре орієнтуватися в подібних хитрощах.

Зазначимо, звичайно, продати щось в красивій упаковці дуже просто. Особливо у великому супермаркеті, де, начебто, повинні бути всі гарантії якості. Але, на жаль, все далеко не так. Є перелік продуктів, які не можна купувати в супермаркеті, і ми вирішили розповісти вам це, і чому.

Незважаючи на поширений міф, значна частина людства не доодержує необхідну кількість хліба у своєму щоденному раціоні. До такого висновку прийшла група дослідників з Фонду зернових продуктів США.