На Волині у Маневицькому районі стався трагічний випадок з підлітком, який впав у кому після вживання спиртного.

Про це повідомляє "Волинь 24".

Постраждалому всього 14 років.

Його з важким отруєнням алкоголем доставили до лікарні. Дитину стані алкогольного сп’яніння привезли до медичного закладу увечері в неділю, 8 квітня.

Хлопець впав у кому через важке отруєння. У лікарню його доставили вже без свідомості.

Мама дитини, яка приїхала з ним у лікарню, не знає, як сталося, що її син вжив стільки алкоголю.

Зараз підліток перебуває у Маневицькій центральній районній лікарні.

Нагадаємо, українці масово труяться неякісними та зіпсованими продуктами. Експерти заявляють, причина полягає в скасуванні обов'язкової сертифікації їжі і відкриття ринків для Європи. Після нововведень, у країну стало надходити багато фальсифікату та продукції, яку не можуть продати в ЄС.

Отруєння алкоголем. Перша допомога. Поради батькам від лікаря Комаровського

Як повідомляв портал "Знай.ua", в Челябінській області (Росія) на лінійці присвяченій Дня здоров'я, масово стало погано учням та вчителям. Пізніше причиною недуги назвали отруєння невідомою речовиною. Діти просто один за одним непритомніли на лінійці. Також погано стало і кільком вчителям. Їх терміново госпіталізували. Зараз експерти з'ясовують, що стало причиною поганого самопочуття дітей.

Також ми писали, що у Британії планують незабаром знести будинок отруєного в Солсбері подвійного агента Сергія Скрипаля, а також цілу низку закладів, котрі він відвідував із донькою Юлією у той день.