Одне з наймиліших і найдивовижніших свят. Всесвітній день кішок є у величезній кількості країн: Польща – 17 березня, США – 29 жовтня, Японія – 22 лютого. Цей список можна продовжувати вічно, але головне, що Всесвітній день кішок вже став міжнародним, і відзначається в усьому світі з 2002 року.

Всесвітній день кішок 2017: історія свята

Всесвітній день кішок з'явився ще в 2002 році, завдяки ініціативі Міжнародного фонду захисту тварин. І таке свято з'явився не тільки, щоб господарі в цей день ще більше радували своїх вихованців. Але для залучення уваги до проблем бездомних тварин. І все це не даремно, адже у всьому світі є зовсім небагато людей, які залишаються байдужими до цих милих тварин. А Всесвітній день кішок чудово показує це.


Коти стали настільки популярними, що про них навіть є спеціальна наука – фелінологія. А якщо вірити статистиці, то коти – найпопулярніші домашні тварини в усьому світі. Понад 80 відсотків людей тримають у себе домашню тварину, і половина з них віддає перевагу котам. Крім того, що ці тварини дуже милі та граційні, американські вчені ще довели, що вони лікують людей від деяких хвороб, і можуть попередити захворювання серця. Так за статистикою, власники котів у будинку, на 40% рідше мають проблеми з серцем.

Так що, зовсім не дивно, що в деяких країнах коти захищені на рівні законодавства. Так, наприклад, в Австрії, коти, які охороняли склади з продовольством від гризунів, отримують пенсію у вигляді м'яса і молока.

В Японії є навіть Храм кішок, який звели на честь 7 котів, які служили японським воїнам.

Популярні новини зараз

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Леся Нікітюк блиснула принадами в Туреччині: справжня фараонша

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Показати ще

Всесвітній день кішок 2017: традиції свята

Традиційно Всесвітній день кішок зазначається у величезній кількості країн. Звичайно, господарі балують своїх улюбленців різними смаколиками та подарунками у вигляді іграшок, або будиночків. А крім цього часто влаштовуються заходи, наприклад виставки, або конкурси "краси". Нагадаємо, що Всесвітній день кішок щорічно святкується 8 серпня.