Всесвітній день поцілунку (або World Kiss Day) – досить дивне, але дуже цікаве і приємний свято, що проводиться в багатьох країнах світу. Незважаючи на те, що воно не вважається офіційним, його святкують більше ніж в 60 країнах. Особливо цікаві і веселі свята завжди проходять у великій Британії, де Всесвітній день поцілунку і був створений. Святкується він щорічно 6 липня.

Всесвітній день поцілунку 2017: історія свята

Всесвітній день поцілунку з'явився досить давно, ще в кінці 19 століття. Його батьківщиною вважається Великобританія. Там торжества в честь цього свята завжди проходили цікаво і голосно. В кінці 20 століття, завдяки любові до поцілунків, свято було затверджено Організацією Об'єднаних Націй і отримало статус міжнародного.
Святкується воно традиційно 6 липня. І в багатьох містах світу, в цей день проводиться дуже багато різних конкурсів і навіть змагань. Призи можна виграти за "найдовший поцілунок", "найкрасивіший поцілунок", "самий незвичайний поцілунок" і багато чого іншого.

Всесвітній день поцілунку 2017: цікаві факти

15 вересня 1990 року був поставлений рекорд з поцілунків. Американець А. Е. Вольфрам, який жив у Міннесоті протягом 8 годин зумів поцілувати аж 8001 людину. Виходить, що на 1 людину він витрачав всього 3 з половиною секунди.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

"Холостячка" Злата Огнєвіч спробувала звабити чоловіків глибоким декольте: "Як корову на ринку продають"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Перший раз поцілунок на екрані можна було побачити ще в кінці 19 століття. Тоді, в 30-секундному ролику Томаса Едісона, був зображений поцілунок Мей Ірвін і Джон С. Рає. Саме відео так і називалося – "Поцілунок".

А фільм, де цілувалися майже кожну хвилину, називався "Дон Жуан". Він був знятий ще в 1926 році. І в ньому можна було нарахувати аж 191 поцілунок.

Найдовший поцілунок в історії кіно: він тривав аж 185 секунд, і займав майже 5% усього фільму. Називався він You're in the Army Now» («Ти зараз в армії», 1940 рік). Головними героями цього дійства були Реджіс Тумі і Джейн Ваймен.

Всесвітній день поцілунку 2017: традиції свята

Нагадаємо, що він святкується щорічно 6 липня. В цей день в багатьох країнах світу влаштовується величезна кількість різних заходів, конкурсів і змагань.