В Україні з 1 серпня оприлюднять дані про те, хто з абітурієнтів отримав рекомендацію на бюджет. Це стосується школи бакалаврату, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

Вступна кампанія 2018: хто потрапить на бюджет?

За даними Міністерства освіти і науки України, розподіл бюджетних місць відбуватиметься за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Тобто, у тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)". Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема подати оригінали документів.

Терміни вступної кампанії 2018 року

Популярні новини зараз
Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на "Включено до наказу".

Вступник може не виконати з певних причин всі перераховані вимоги, але тоді рекомендація анулюється в автоматичному порядку, а статус електронної заяви змінюється на "Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)".

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус "Допущено до конкурсу". Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Після зарахування на бюджет – 7 серпня – відбуватиметься надання рекомендації до зарахування на контракт. У разі її отримання статус електронної заяви вступника змінюється з "Допущено до конкурсу" або "Допущено до конкурсу (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)" на "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб)".

Нові правила вступної кампанії

Важливо! За тиждень розпочнеться процедура переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів ( до 18 серпня).

Отримати таке право можливо за всіма спеціальностями, для цього вступники попередньо повинні бути зараховані на навчання на контракт.

Дивіться: Вступна кампанія 2018: кабінет вступника, коефіцієнти та пріоритети

Нагадаємо, в Україні скоротили кількість бюджетних місць в університетах. Як повідомляв Знай.ua, названо найпопулярніші спеціальності серед українських студентів. Також Знай.ua писав, названо орієнтовні ціни на навчання для студентів.