Сьогодні, 4 грудня всі православні відзначають Введення в храм Пресвятої Богородиці. Це свято не входить до числа дванадесятих, але все одно вважається дуже важливим для всіх віруючих. Як і будь-яке інше подібне свято, Введення у храм Пресвятої Богородиці має свою історію, традиції і заборони. Саме про них ми б хотіли вам розповісти більше.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВведення у храм Пресвятої Богородиці 2017: історія свята
Це свято прийшло до нас з Церковного Переказу. У цей день християни згадують, як святі Иаоким і Ганна привели трирічну Діву Марію в Єрусалимський Храм. Так батьки Богородиці виконали обітницю — обіцянку присвятити довгоочікувану дочку Бога.
Батьки Діви Марії просили Господа, щоб він дав їм дитину, адже пара була бездітна. Вони пообіцяли, що якщо він це зробить, то вони присвятять дитя на служіння Господу. Так і сталося. Марію віддали на виховання в храм, де вона залишалася до свого 15-річчя. Після цього її віддали заміж за літнього тесляра Йосипа.
Введення у храм Пресвятої Богородиці 2017: традиції свята
Як ми вже сказали, Введення в храм Пресвятої Богородиці – дуже важливе свято для всіх віруючих, тому традицій в це торжество досить багато.
Щороку, 4 грудня всі віруючі йдуть до церкви і співають "Христос Воскрес". Саме так християни готуються до Різдва Христового. За православною традицією зазвичай діти починають сповідатися з семи років. В цей день у своїх проповідях священики говорять про те, як важливо залучати дітей до віри.
Введення у храм Пресвятої Богородиці 2017: заборони на свято
Крім цього, в кращих традиціях християнських свят, під Введення у храм Пресвятої Богородиці не можна займатися важкою роботою: пранням, прибиранням, шиттям і подібними домашніми справами. Також, 4 грудня не рекомендується брати або давати борг, зате вітається сходити в гості, або покликати до себе родичів.
Дивіться: Введення у храм Пресвятої Богородиці
Тепер ви знаєте що за свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, його традиції і головні заборони.