У Дніпропетровській області невідомі чоловіки у камуфляжній формі напали на ДВК №120505 в с. Майське.

Як повідомляє громадянська мережа "ОПОРА", нападники хотіли в урни для голосування налити масло. Вони приїхали на восьми автомобілях.

"Молоді люди, одягнені в камуфляжний одяг, без масок на обличчі, розбили вітрини холу, де розташована виборча дільниця. Члени ДВК кинулися захищати урни. Двом людям кинули дві "димові шашки "в спину", - вказується в повідомленні.

В результаті нападу травми отримали двоє поліцейських, члени комісії і спостерігач.

Популярні новини зараз
Залишитесь без газу та субсидій: які дані потрібно терміново оновити Про Польшу забудьте: країна змінює правила для українців, хто ризикує найбільше Треба лише віднести документи до ПФУ: як підвищити пенсію за 320 грн Переселенців будуть розселяти у покинуті будівлі
Показати ще

Незважаючи на спробу зіпсувати бюлетені, встановити волевиявлення можна.

Вибори в територіальні громади.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що колишній губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі заявив, що через кілька днів учасники протесту мають намір покинути наметове місто під будівлею Верховної Ради.