“Солідарність”, “Батьківщина” та “Наш край” мають найбільші шанси перемогти на виборах 29 жовтня в об'єднаних територіальних громадах. Про це повідомив політолог Вадим Карасьов на прес-конференції, прогнозуючи результати виборів в ОТГ 29 жовтні 2017 року.

Він переконаний, лідерами на виборах в ОТГ 29 жовтня залишаться ті самі партії, що й на минулих.

“Безумовно, лідерами на виборах в ОТГ залишиться ті самі партії, що й на минулих: БПП “Солідарність”, “Батьківщина” і “Наш край”. Цей марафон триває достатньо давно, а 29 жовтня ми отримаємо проміжний результат. Традиційно це буде партія “Наш край”, у якій люди роками працюють системно на місцях та знають проблему регіону, “Батьківщина”, яка вловила тренд на розбудову “народної партійності”, та БПП “Солідарність” – адміністративний ресурс ніхто не відміняв”, – переконаний Вадим Карасьов.

Він наголосив, спроби зірвати вибори в деяких ОТГ та змінити потенційних лідерів, пов’язані виключно з майбутньою зміною керівників земельних ресурсів на місцях.

“Інтрига цих виборів пов’язана з ресурсом, який буде передаватись на місцях після ухвалення земельної реформи. Прозорі механізми обрання лідерів місцевих громад, а також селищних і міських рад, мають принциповий характер для визначення тих, хто контролюватиме проведення земельної реформи на місцях. Тому місцеві “князьки” чинять опір та роблять все, щоб зірвати вибори. Це доводить зрив виборів в Ічнянській громаді та проблеми в інших ОТГ”, – переконаний він.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Водіям насторожитися: українців на дорогах ловитимуть по-новому, докладний список

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Він додав, результати виборів 29 жовтня визначатимуть нову національну політику.

“Безумовно, після цих виборів ми вступаємо в етап нового партійного будівництва. Новий період формування і визначення нової національної політики”, -підсумував Вадим Карасьов.

Нагадаємо, що за результатами виборів в ОТГ у квітні 2017 року лідерами за кількістю депутатів стали партії Блок Петра Порошенка “Солідарність”, “Батьківщина” і “Наш край”.