Український громадський діяч Ілля Кива братиме участь в наступних виборах президента.

"Я, Кива Ілля, буду брати участь в президентських виборах!"? - написав у Facebook політик. Крім того, в ефірі українського каналу він сказав, що обов'язково буде балотуватися в президенти в 2019 році.

"Звичайно, буду. Мені вже зараз потрібно починати себе обкатувати і починати готувати електорат. Інакше мені ж ніяк не подолати. Це ж спорт! Це ж змагання. Навіщо приходити в цей спорт, якщо ти не збираєшся виграти олімпіаду?", - сказав Кива .

Популярні новини зараз
Соціальні виплати, пільги та субсидія виплачуватимуться за новими правилами у 2025 році Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу Безкоштовні продуктові набори до дня народження: хто з українців може отримати В Україні затвердили тариф на газ до початку опалювального сезону: яка ціна з травня до листопада
Показати ще

При цьому Кива заявив, що його противник повинен бути на дві голови вище його самого.

Кива на КремльТБ.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ілля Ківа обраний главою Всеукраїнської професійної спілки працівників МВС України.