Щорічно в нашій країні є величезна кількість державних свят, завдяки яким ми отримуємо додаткові вихідні. А що може бути краще, ніж отримати несподіваний відпочинок посеред тижня, який можна присвятити своїй сім'ї, або заняттю улюбленою справою. І ми поспішаємо вас порадувати, і зробити список цих очікуваних вихідних.

Список вихідних і святкових днів у 2017 році

Ці самі вихідні передбачені статтею 73 Кодексу про закони праці України. Сюди включаються державні та релігійні свята, завдяки яким ми маємо додаткові вихідні.

І так, почнемо найцікавіше і приємне:

Ще в листопаді 2016 року Кабмін прийняв графік переносів робочих днів, щоб працівники могли гідно відсвяткувати і відпочити в День перемоги і Незалежності України. Саме тому рекомендується перенести робочі дні з 8 травня на 13 травня і з 25 серпня на 19 серпня.

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Вхідні в честь Нового Року: додаткові вихідні у нас будуть в досить великій кількості, а саме з 31 грудня по 3 січня і додатково на Різдво: з 7 січня по 9.

Жіночий День: міжнародне свято, яке вже давно вважається державною в Україні. Тому 8 березня - вихідний для всіх українців.

Великдень, або Народження Христове: щорічно це релігійне свято відзначають в різні дні, в цьому році воно було 15-16 квітня. Незважаючи на те, що воно потрапляло і так на вихідні, згідно із законом відпочинок ви отримуєте на наступний день після свята.

День солідарності трудящих: Традиційно це свято відзначається першого і другого травня. А в цьому році нам взагалі пощастило, тому що ці дні припали на понеділок і вівторок, тому у нас було цілих чотири вихідних поспіль.

День Перемоги: травень не припиняє нас радувати насиченими вихідними. Відразу після Дня солідарності трудящих, вже 9 травня у нас був ще один вихідних, щоб вшанувати людей, які віддали життя на Другій світовій війні.

Трійця: чергове релігійне свято, завдяки якому у нас повинні бути вихідні. Традиційно його відзначають на 50 день після Великодня. Так як в цьому році воно припаде і так на неділю, то вихідний переноситься на наступний день, тобто - понеділок.

День Конституції: державне свято, на честь прийняття Конституції України, яке дарує нам черговий вихідний день. Відзначається він 28 червня.

День Незалежності України: вже в 26 раз ми будемо святкувати день, коли наша країна стала незалежною. Тому 24 серпня - вихідний день. Але його доведеться відпрацювати в суботу 19 серпня.

День захисника України: зовсім нове для нашої країни свято, яке в 2014 році прийшло на заміну звичному Дню захисника вітчизни. Тому тепер ми отримуємо додатковий вихідний 14 жовтня. І в цей раз нам пощастило, так як буде цілих три вихідних.

Список скорочених робочих днів

Відповідно до законів України, ми повинні мати скорочені робочі дні перед державними святами. І такими у нас будуть:

Перед Різдвом - 6 січня
Перед Жіночим днем ​​- 7 березня
Перед Днем перемоги - 8 травня
Перед Днем Конституції - 27 червень
Перед Днем Незалежності - 23 серпня
Та 13 жовтня перед Днем захисника України

Завдяки і так покладеним нам вихідним і державних свят у нас будуть досить затяжні «канікули»:

29 квітня - 2 травня - свята на честь Першого травня
На честь Дня Перемоги ми отримаємо три вихідних: 6-9 травня
Завдяки Дню Незалежності України у нас будуть вихідні з 24 по 27 серпня
І з 14 по 16 жовтня в честь Дня захисника України