Щорічно крім наших належних вихідних ми маємо ще досить велику кількість державних або релігійних свят, завдяки яким маємо додаткових відпочинок, який можна буде витратити на себе коханого і зайняття чим завгодно, тільки не роботою.

Вихідні дні 2018 в Україні: список свят

Як і кожен рік у нас буде все той же самий список державних і релігійних свят, які порадують нас вільним часом. Ну що ж, почнемо з самого початку:

Звичайно ж, перше, на що потрібно звернути увагу – Новий рік. Він подарує нам не тільки святкові емоції, а й цілих три вихідних: 31 грудня – 2 січня.

Різдво Христове – головне церковне свято, яке подарує нам один вихідний. Який, до речі, і так потрапляє на неділю, але переноситься на наступний день – понеділок.

Популярні новини зараз

Бойовики "ЛНР" проїхалися на танку по кладовищу, зруйновано десятки могил: "Дивуватися нічому"

Зірка "Кварталу" Ірина Сопонару потонула в молодильному дзеркалі: "Нереалка..."

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Показати ще

І куди ж без улюблених дівчат, яких ми так любимо і цінуємо. Вони нам дарують безліч позитивних емоцій, і не тільки. 8 березня у нас буде ще один офіційний вихідний завдяки Міжнародному Жіночому дню.

Великдень в 2018 році принесе нам, як завжди, один законний вихідний. Але в цьому році нам пощастить ще більше, і так як само свято буде в неділю, то вихідний переносять на понеділок, і гуляти ми будемо цілих три дні.

День Солідарності трудящих – як і завжди, 1 і 2 травня. Чого потрібно трудящим, як не два додаткових вихідних. Прекрасний подарунок на професійне свято.

Як і щороку, травень буде радувати нас великою кількістю додаткових вихідних. Тому День Перемоги буде тут як ніколи до речі. Ще один державний вихідний 9 травня.

І все той же травень. У кінці місяця у нас буде Трійця - плюс 1 день для відпочинку. Особливо приємно, що це буде третій вихідний поспіль. Сама Трійця потрапляє на неділю, але відпочивати ми будемо в понеділок.

28 червня – День Конституції України. В цей день у нас буде прекрасна можливо відсвяткувати його, так як вільного часу у нас буде вдосталь.

День Незалежності України, як і завжди, буде 24 серпня. Тому, швидше за все, спекотний літній день ви зможете провести десь на пляжі, а не в офісі.

І, саме нове свято з усіх, які є в списку – День Захисника України подарує нам вихідний 14 жовтня. До речі, завдяки календарю 2018 року, це буде третій вихідний поспіль.

Вихідні дні 2018 в Україні: найдовші вихідні у році

В честь Нового Року ми будемо відпочивати цілих три дні поспіль: 31 грудня – 2 січня.
Різдво теж подарує нам три вихідних: 6-8 січня.
На Великдень ми будемо гуляти ще три дні: 7-9 квітня.
День Солідарності Трудящих дозволить нам не працювати два дні: 1-2 травня.
І День Незалежності України, який потрапить на п'ятницю, дозволить святкувати цілих три дні: 24-26 серпня.