Літо – це найпрекрасніша пора для відпочинку. Але що робити, якщо відпустку взяти не вдалося з якихось причин? Тут вас врятує останній місяць літа. Адже вихідні та свята в серпні будуть значно довшими, ніж зазвичай, тому ми вирішили написати вам, коли і скільки саме ви зможете відпочивати в цьому місяці.

Вихідні та свята в серпні 2017: як будемо відпочивати

Літо вже наближається до завершення, і залишився лише один місяць. І якщо за попередні два вам не вдалося добре відпочити, то це буде останнім шансом. Тому будувати плани на відпочинок в серпні можна починати вже зараз. Особливо, тому що завдяки Дня незалежності України у нас буде аж чотири вихідних поспіль: з четверга 24 серпня і по неділю 27 числа. За цей час можна встигнути відпочити не тільки в місті, але і поїхати кудись на море, або озера на пару днів. Але, до речі, один з цих вихідних, а саме п'ятницю, потрібно буде відпрацювати, у День яблучного спаса – 19 серпня.

Вихідні та свята в серпні 2017: календар

Як ми можемо помітити з календаря, вихідних у серпні у нас буде всього 9. З них завдяки Дня незалежності – 2. І до речі, 23 серпня, перед святом, у нас буде скорочений робочий день.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Варто готуватися: тарологиня поділилася прогнозом на найближчі місяці Супермаркети влаштували ціновий "шторм": українцям показали вартість молока, вершкового масла, сметани та сиру Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

І так, ось які вихідні дні у нас у серпні:
23 – скорочений робочий день, через день незалежності України
24 – вихідний на честь Дня незалежності
25 – перенесений вихідний з суботи 19 числа
5, 6, 12, 13, 20, 26, 27 – це звичайні, належні нам і так, вихідні дні в серпні.