Ватажки "ЛНР" вирішили в черговий раз вислужитися перед Кремлем. Вони передали російським правоохоронцям двох злочинців, яких розшукували за організацію бійки на Хованському кладовищі в Москві. Тоді в ході зіткнень загинули кілька людей.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Бойовики відправили в Росію 39-річного Георгія Макар'єва і 38-річного Володимира Бєлова. Російські слідчі встановили, що перший підозрюваний допоміг організувати напад на таджицьких працівників на кладовищі. Другий фігурант був безпосереднім учасником бійки.

Після побоїща на Хованському кладовищі обидва злочинці переховувались в окупованому Луганську. Там вони почали співпрацювати з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким. З його одобрення вони створили на окупованих територіях молодіжну організацію під назвою "Народна армія Донбасу".

У травні 2016 року на Хованському кладовищі загинули три людини. Бійка супроводжувалася ще й перестрілкою. Причиною конфлікту став переділ прав на контроль кладовища, де вони заробляли гроші.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, журналіст чеської газети незаконно пробрався на окупований Донбас і підготував матеріал з хвалебними одами бойовикам.

Популярні новини зараз

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

Арсен Мірзоян показав свою красуню: квіти у волоссі й усмішка до вух

Тіна Кароль ощасливить українців, але не всіх: "Росія теж чекає"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Показати ще