Ватажки "ЛНР" вирішили в черговий раз вислужитися перед Кремлем. Вони передали російським правоохоронцям двох злочинців, яких розшукували за організацію бійки на Хованському кладовищі в Москві. Тоді в ході зіткнень загинули кілька людей.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Бойовики відправили в Росію 39-річного Георгія Макар'єва і 38-річного Володимира Бєлова. Російські слідчі встановили, що перший підозрюваний допоміг організувати напад на таджицьких працівників на кладовищі. Другий фігурант був безпосереднім учасником бійки.

Після побоїща на Хованському кладовищі обидва злочинці переховувались в окупованому Луганську. Там вони почали співпрацювати з ватажком "ЛНР" Ігорем Плотницьким. З його одобрення вони створили на окупованих територіях молодіжну організацію під назвою "Народна армія Донбасу".

У травні 2016 року на Хованському кладовищі загинули три людини. Бійка супроводжувалася ще й перестрілкою. Причиною конфлікту став переділ прав на контроль кладовища, де вони заробляли гроші.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, журналіст чеської газети незаконно пробрався на окупований Донбас і підготував матеріал з хвалебними одами бойовикам.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще