Відома публіцистка Ліза Богуцька жорстко розкритикувала нинішнього радника президента Порошенка Юрія Бірюкова.

Про це написала в Facebook відома публіцистка і громадська активістка Ліза Богуцька.

Вона зазначила, що серед всіх волонтерів, які дійсно на початку збройної агресії Росії проти України буквально на своїх плечах підняли ЗСУ, виявилос досить багато звичайних шарлатанів, які за рахунок піару отримали дуже вигідні посади.

"Одне чмо розповідає нам вже 4 роки, як "він взувши, озброївши, та нагодувавши Мариніним борщем армію". Інше чмо намагається покарати солдатів і офіцерів "за зраду", тому що вони розповідають правду про те, що перше чмо бреше, бреше, бреше, і навчить другого чмо брехати, брехати и брехати", - зазначила Богуцька.

Крім того вона відзначила, що посадові особи ЗСУ так і не понесли жодного покарання за нелюдські умови тримання українських військових на скандального полігоні Широкий лан.

"Мені цікаво, а кого покарали, понизили в званні, вигнали з армії, посадили за те, що з їх допомогою в мережу потрапили фотки військової частини "Широкий лан", де намети по коліно у воді? І в них, в холоді і вогкості наша "Одягни, озброєна, нагодована» армія ... Ці фотки адже, на думку Бірюкова-Порошенко - натуральна Держзрада!", - додала публіцистка.

Популярні новини зараз
Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

Більше того вона відзначила, що саме з цього моменту почне слідкувати та простежувати кожен крок скандального волонтера, якого не раз звинувачували на надмірній відданості президенту Порошенка.

"Так ось. Бірюкова я буду рвати саме, як тварина. Рвати зубами, як кішка, як мати, яка відправила в армію і на війну своїх синів. Мені ніщо не завадить розірвати його на шматки за тих, хто лежить в українській землі, за тих, чиї долі спотворює таке звернення до воїнів ублюдка, що облизує п'яти гаранта. Бірюков. Готуйся, покидьок і мразь", - додала Богуцька.

Варто відзначити, щоо раніше радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков заявив, що вважає людей, які висловлюють критику на адресу чинної влади, ворогами держави. Про це він написав у Facebook.

"Ми називаємо цих людей зрадофилами. Але чи не пора вже сказати очевидне? Вони – вороги", - йдеться в повідомленні.

За його словами, насправді в бідах України винна Росія, а не президент.

"У нашій країні залишається гігантська натовп ідіотів, які щиро кричать про зраду і звинувачують у всіх проблемах керівництво України, скромно обходячи увагою країну-сусідку", - обурюється радник.

Порошенко ж, на думку Бірюкова, робить все, щоб українцям жилося легше.

"За ці 4 роки, у воюючій країні: стабілізувалася і почала зростати економіка, проводяться структурні реформи, відновлюється армія, ремонтуються дороги, будуються школи та дитячі садочки, сформована міжнародна коаліція союзників", - пише він.

Неправда, що армія забезпечена на 100 відсотків, – Юрій Бірюков, радник Президента

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ганебна заява Бірюкова про українців спровокувала справжній бунт у соцмережах.