Оплатити комунальні послуги практично завжди можна через інтернет, і для цього не потрібно нічого особливого. Ми вирішили розібратися в цьому, і розповісти вам, щоб ви не стояли у величезних чергах зі злими бабусями.

Де можна сплатити за комунальні послуги

Практично кожен банк на сьогоднішній день має послугу онлайн-банкінгу, в якому є функція, яка дозволяє здійснювати оплату комунальних послуг. Крім цього, є чимало сервісів онлайн платежів, де можна оплатити комуналку. Наприклад, Portmone.com.ua, iPay.ua і EasyPay.ua.

Варто зазначити, що деякі банки роблять все безкоштовно, а деякі беруть близько 1% від усієї суми.
Потрібно сказати, що при оплаті комунальних послуг через інтернет не можна користуватися неперевіреними сайтами. Це можуть бути шахраї, які просто заволодіють вашими реквізитами від банківської карти і грошима.

Що потрібно, щоб оплатити комунальні послуги через інтернет

Популярні новини зараз

Прогноз погоди на завтра зачепить чутливих: врятують лише апельсини, хороший фільм і рідні люди

В Україні пенсіонерам згадали передвиборні 2 тисячі: як змінилися виплати, і що буде далі

Через сім років терпіння Кароль зробила сенсаційне зізнання про свого чоловіка: "Він був змушений... "

Американка не змогла витягти смартфон з інтимного місця та пішла просто до судді

Показати ще

В першу чергу вам потрібен картковий рахунок в будь-якому з банків Україні. Швидше за все, він у вас вже є. Тому потрібно перевірити, чи активовано на ньому можливість оплати через інтернет. Якщо ні, то її потрібно активувати, зателефонувавши в банк, або прийшовши в одне з відділень. Найчастіше, в нових картах, ця функція відключена.

Крім цього, вам, звичайно ж, знадобляться квитанції. На них вказані всі реквізити, за якими і можна провести оплату комунальних послуг через інтернет. Зазвичай це особистий рахунок, розрахунковий рахунок, номер договору, контрольна сума.

Як оплатити комунальні послуги через інтернет

Спочатку потрібно зайти на особисту сторінку в банку. Далі знаходимо пункт "оплата комунальних послуг". Переходимо туди. Далі потрібно буде вибрати послугу, за яку ви хочете заплатити (електропостачання, водопостачання, обслуговування вдома тощо), заповнити дані, які просить система і ввести реквізити картки для оплати або вибрати одну із зареєстрованих карт, якщо така оплата вже здійснювалась.

Гроші будуть списані з вашої картки автоматично. Щоб отримати квитанцію про оплату потрібно буде ввести адресу електронної пошти, куди вона і прийде. Далі її можна буде роздрукувати.

Дивіться: Комунальні платежі в приват24

Тепер ви знаєте, як оплатити комунальні послуги через інтернет, і можете не стояти у величезних чергах.