Як щоденне зважування впливає на організм і психіку

поділитись
Зважуватися чи ні?

Нещодавні дослідження вчених показали, що щоденне зважування може стати потужним інструментом для втрати і підтримки стабільної ваги. При цьому, багато людей вважають, що зважування себе щодня сприяє поганому психічному здоров'ю і неупорядоченному харчування.

Чому ж вірити? Розглянемо як зважування впливає на нашу психіку і вагу тіла.

Процес зважування вже деякий час викликає суперечки. Одні експерти вважають, що цифри на вагах вводять в оману людей і призводить до зниження самооцінки, коли інші учені твердять про те, що щоденне зважування навпаки сприяє втраті ваги.

Одне дослідження показало, де учасники, які важили себе щодня протягом шести місяців, втратили в середньому на 13 кілограмів, ніж ті, хто важив себе рідше. Люди, які зважують себе регулярно, схильні до правильного раціону харчування, який здатний підтримувати стабільну вагу і навіть скинути зайві кілограми.


У дослідженні брали участь добровольці у віці від 18 до 25 років. Після деякого часу спостереження за учасниками, вчені встановили, що щоденне зважування призвело до втрати ваги, ніж менш часте зважування. Крім того, ще одне дослідження показало, що люди, які кожен день важили себе, з'їдали на 347 калорій менше, ніж ті, хто цього не робив. Через шість місяців група, яка важила себе щодня, у підсумку втратила колосальну вагу.
Зважування спонукає контроль над вагою і сприяє дотримуватися правильного харчування. Тому, щоденна перевірка кілограм допоможе зробити вашу фігуру більш витонченою.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що вживання пива може збільшити жир живота різними способами. Вони включають у себе заподіяння надмірного споживання калорій, запобігає тілу спалювати жир і збільшує вміст фітоестрогенів в раціоні.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Теги: 
вага, зайва вага, худнемо до літа, здоров'я, раціон харчування
Вибір редакції, Шоу-бізнес
16.08.2018
Деякі банкіри неофіційно визнавали спекулятивне притримання експортерами валютної виручки
0
0
23:47 16.08.2018
Головним судном серії є USNS "Spearhead", який був введений до складу американського флоту в кінці 2012 року
0
0
23:33 16.08.2018
Мережа в гніві за фото нахабного армійського саботажу на п'ятому році війни
0
0
23:26 16.08.2018
На місці перебували також співробітники поліції, які намагалися не допустити заворушень
0
0
23:12 16.08.2018