Кожен з нас хотів би добре виглядати в пляжному одязі, але не всі встигли підготувати своє тіло до літнього сезону. Якщо ви входите в число останніх, це означає, що ви шукайте способи спалити зайвий жир, перед тим як відправитися на вечірки біля басейну.

Елітний голлівудський тренер Тоні Гентілкор впевнений, що більшість людей неправильно розуміють що таке спалювання жиру. Безумовно, існує величезна кількість різних програм і методик, які можуть допомогти в цій нелегкій справі, але всі вони запрограмовані думати, що можна втратити вагу з допомогою дефіциту калорій.

За словами експерта, калорії, які ми вживаємо, не повинні перевищувати кількість, яку спалюємо. Саме тому ви може досягти результату, харчуючись менше, або, займаючись більше. Але, на жаль, такі програми не працюють в довгостроковій перспективі. Оскільки ви не зможете довго тримати себе в "тортурах".

Як виявилося, існує зовсім інший підхід. Підтримуйте ваші м'язи в тонусі! Це допоможе не тільки придбати гарні форми, але і парирувати жир. Ви хочете швидко і ефективно привести своє тіло до ладу, буквально за місяць? Приймайте участь у проекті Фітнестрансформація.

Не варто забувати, що питання дієти також дуже важливе. Але це зовсім не означає, що потрібно зациклюватися на цьому. Коли людина не їсть, вона пропускає кілька ключових пунктів. Тренування викликає велику кількість змін, які надають короткострокові та довгострокові переваги, такі як: покращена серцева функція, метаболізм м'язів, збільшена швидкість метаболізму, зменшений серцевий ритм, менший стрес, підвищена щільність кістки та багато іншого.

Популярні новини зараз

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay показала себе маленьку на руках у батька-красеня: "Навчив боротися"

Ідеальне сало в пакеті, щоб здивувати і дідуся, і бабусю: рецепт на майбутнє

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Дієта не дає надійніші результати, ніж ці.

Коротше кажучи:

1. Дотримання дієти, яке спрямована на скидання жиру, повинне бути коротким та цілеспрямованим. Не мучте себе і не перетворюйте її на цілорічну війну.

2. Головним ключем для спалювання жиру може бути менше, більш цілеспрямоване тренування.

Як відомо, добре прокачати тіло можна за допомогою тренажерів або спеціальних вправ, але більшість досить часто опиняються перед вибором, до якого залу краще всього піти і з чого б почати. Можна скористатися послугами GoFIT, які продають єдиний абонемент в тисячі фітнес клубів, а також тренажерних залів. З цим абонементом ви можете цілий місяць безлімітно відвідувати понад 350 напрямів спорту.