Літо – це прекрасний час для пікніків, шашликів, відпочинку на пляжі. Але, так же, це найкращий час для кишкових інфекцій. Висока температура сприяє їх розмноженню, так що загроза підхопити цю неприємну інфекцію зростає в геометричній прогресії. Тому ми вирішили все-таки дізнатися, як уберегти себе від кишкової палички та інших інфекцій.

Як уберегти себе від кишкової палички

В минулому році на цей час було вже понад 600 потерпілих. Половина з яких діти. Через подібні спалахи гострих кишкових інфекційних захворювань потерпають в основному любителі поїсти на ринку, або ж купуватися не на самому чистому пляжі. Головне, що може вас врятувати, за словами лікарів, - це стежити за своєю гігієною. А для цього є кілька простих, але дієвих правил, які допоможуть вберегти себе від кишкової палички:

- Завжди перед їжею мити руки з милом
- Дуже ретельно вимивати посуд після їжі
- Не залишати готові продукти на відкритому повітрі
- Не вживати в їжу будь яке недосмажене м'ясо
- Вживати тільки кип'ячену або бутильовану воду
Це загальні, і самі прості правила, які допоможуть вам вберегти себе від кишкової палички.

Як уберегти себе від кишкової палички в кафе

Популярні новини зараз
Хто заслужив на пенсію майже 10 000 грн: нова формула ПФУ наповнить вашу кишеню грошима Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Але що робити, якщо ви хочете поїсти в кафе, або іншому закладі, адже випадків отруєнь в закладах громадського харчування теж досить багато, на що звертати увагу. Лікарі кажуть, що в першу чергу потрібно дивитися чи є в закладі кран, де модно помити руки, а в другу чергу на місце, де зберігаються продукти. І ще одне важливе зауваження: сирі та готові продукти повинні зберігатися окремо, на це теж варто звернути увагу.

Як уберегти себе від кишкової палички на пляжі або пікніку

Найголовніше в такому випадку – це купатися тільки в перевірених водоймах, де не може бути ніяких хвороб. Це особливо важливо, бо вода – прекрасне місце для життя та розмноження різних кишкових хвороб. Але крім цього, потрібно ще дотримуватися невеликих і досить простих правил, які допоможуть вберегти себе від кишкової палички:
- Не можна залишати їжу на сонці
- Ні в якому разі не можна класти їжу на землю
- Нічого, що будете приймати в їжу, не можна мити в річці
- Відганяти від продуктів комах, особливо мух
- Якщо ви взяли з собою одноразовий посуд, то не можна його використовувати другий раз

Всі ці правила повинні допомогти вам уберегти себе від кишкової палички, але якщо у вас не вийде, то відразу ж потрібно викликати швидку допомогу, тому що це загрожує дуже поганими наслідками.