Для всіх, хто постраждав від війни на тимчасово окупованих террітрія Донбасу, Європейська комісія виділила 24 мільйони євро.

Рішення прийняли в середу, 28 лютого, на щотижневому засіданні.

"Європейська комісія оголошує сьогодні про 24 мільйони євро, які спрямовані на гуманітарну допомогу для вирішення потреб людей, які постраждали від конфлікту на сході України", – повідомив вищий виконавчий орган співдружності."Чотири роки конфлікту спричинили величезне навантаження на цивільне населення на сході України. Не можна не бачити того, що на порозі Європейського союзу стоїть гуманітарна криза. Підтримка всіх тих, хто цього потребує і де б вони не перебували, є пріоритетом для ЄС. Наша нова програма допомоги надасть необхідну допомогу, зокрема, продовольство, охорону здоров’я та освіту для дітей", – заявив євромісар із гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Христос Стиліанідес.

Популярні новини зараз

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

Показати ще


Єврокомісія зауважує, що це нове фінансування допоможе вирішити основні потреби найуразливіших груп населення, що мешкають вздовж лінії розмежування, включно із районами, які не перебувають під контролем уряду України. Це допоможе і тим, хто втік із районів конфлікту до сусідніх країн.

ЄС разом зі своїми державами-членами є найбільшим донором гуманітарної допомоги, швидкої відбудови та розвитку України.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що спецпредставник США Курт Волкер розповів, коли Кремль зупинить війну на сході України. Також ми писали про те, що Штати допомагають Україні зміцнювати оборонні можливості, щоб у Росії не було можливості розвивати збройний конфлікт.