На українському ринку праці відбуваються значні зміни: частина вакансій користується просто шаленим попитом, а на деякі просто неможливо знайти співробітника.Так, в середньому в Україні на одне робоче місце претендує троє людей: такі дані надав кадровий портал HeadHunter, проте все залежить від категорії робітників пропозицій. Традиційно, найбільш затребуваною є посада топ-менджера - 13 осіб на місце. В середньому 6 фахівців претендують на одну посаду юриста і гірника, 5 осіб - в мас-медіа та мистецтві.

А ось катастрофічний недобір простежується в категорії робочих спеціальностей, служби сервісу, страхових агентів, консалтингу і автобізнесу: на одне місце 0,6 - 0,9 претендента. Фахівці пояснюють таку різницю в надлишку фахівців (юристи, журналісти) та способі нарахування зарплати: все-таки в другій категорії людина отримуватиме не обговорену ставку, її заробіток буде прямо залежати від продажів, що при нинішній ситуації на ринку передбачити неможливо, а тому і погоджуватися на такі умови хоче далеко не кожен.

Дивіться відео про те, чому в Україні падає якість робочої сили

Популярні новини зараз
Киян готують до колапсу: опалення та води може не бути до самої весни Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, чого хоче сучасний роботодавець.