За 9 місяців 2017 року в українській столиці під час робочого процесу травмувалося 278 осіб. Незважаючи на те, що це тільки неофіційні дані, все одно отримуємо число на 63 більше, ніж у минулому році.

Так, статистика свідчить, що найбільше виробничих травм отримують співробітники мережі фастфудів McDonald's: особливо висока швидкість роботи на кухні призводить до частих опіків і порізів. Величезна кількість травм фіксується в таких торгових мережах, як "Ашан", "Сільпо", "Метро" й "Епіцентр". Тут найпоширеніша травма - розтягнення зв'язок і переломи через падіння на слизькій підлозі і тягання важких товарів. Про це пише портал Рoliteka.

Глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко наголошує, статистика залежить від того, скільки працівників зареєстровані офіційно:

"Не варто думати, що ці підприємства - найнебезпечніші або гірші в Києві. Важливо враховувати, що це великі підприємства, де офіційно працює багато народу, і де фіксують ці випадки. Набагато гірше, коли керівництво не повідомляє про події, аби не потрапити в статистику. Наприклад, як у будівельній сфері, де близько 80% працівників офіційно не працевлаштовані".


Дивіться відео про 20 найнебезпечніших професій у світі

Популярні новини зараз

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що Україні загрожує нова катастрофа, гірша ніж вимирання.