Громадян України, яких звільнили з полону "ДНР" та "ЛНР", необхідно перевірити, "чи не були вони перевербовані".

Так вважає журналіст та військовий експерт Юрій Бутусов, повідомляє "Обозреватель".

"Йде перевірка. Контррозвідка противника перевіряє їхні дії, перевіряє, перейшли вони на нашу сторону чи ні. Можливо, хтось із них був перевербований", - сказав експерт.

Він зазначив, що це повинна робити кожна контррозвідка, коли люди повертаються з полону.

"Але цього не можна робити в такій формі, як це робить противник. Російським спецслужбам на людей плювати, тому їх кидають в підвал, потім починають перевірки, а потім їх відпустять. У нас людей зустріли, а потім, я думаю, повинна вестися якась оперативна робота, тому що по ряду тих, кого ми повернули з полону, справді є об'єктивні питання", - додав Бутусов.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Нагадаємо, в ніч на четвер, 28 грудня, в аеропорті "Бориспіль" приземлилися літак Іл-76 і президентський борт Ан-148 з 73 звільненими громадянами України, яких утримували проти їх волі на непідконтрольних уряду територіях Донбасу.

Серед визволених з полону - військовослужбовці Олександр Олійник, Олексій Кодьман, Олексій Кириченко, Олександр Калін, яких схопили бойовики в період з кінця 2014 до початку 2016 року під час важких бойових дій на фронті. Також серед звільнених були громадський активіст і волонтер Володимир Фомічов та вчений Ігор Козловський.

Дивіться, як проходив обмін полоненими

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент України Петро Порошенко заявив, що при обміні полоненими з бойовиками Донбасу не видали жодного громадянина Росії.