Кілька днів тому відбувся обмін полоненими між Україною та ОРДЛО. Цей процес підтримав і Державний департамент США, зазначивши при цьому, що формула "всіх на всіх" була бнайбільш прийнятною для обох сторін, про що йдеться в офіційній заяві відомства.

"Цей обмін є кроком до імплементації мінських угод. Ми знову закликаємо всі сторони повністю виконати взяті ними на себе зобов'язання по мінським угодами, включаючи реальний обмін затриманими за формулою" всіх на всіх "; повне припинення вогню; відведення важких озброєнь, забезпечення доступу спеціальної спостережної місії ОБСЄ; гуманітарний доступ в зону конфлікту ", - значиться в документі.

У Держдепі також звернулися до представників РФ з вимогою повернути, відведених в односторонньому порядку, офіцерів в спільний центр по контролю і координації припинення вогню (СЦКК):

"Росія, яка почала цей конфлікт і підтримує його шляхом активного управління воєнізованими підрозділами, які щодня обстрілюють українські позиції, повинна взяти на себе зобов'язання припинити його", - відзначили в США.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Американські дипломати також готові до активної співпраці із Францією, Німеччиною, Україною і РФ – все для того, щоб попередньо озвучені Мінські домовленості нарешті закінчилися повноцінною миротворчою місією.

Дивіться: Обмін полоненими на Донбасі

Як повідомляв портал "Знай.ua", після повернення на батьківщину, звільнених з полону бойовиків «ЛНР» і «ДНР» українців чекає ще одне випробування - всіх їх перевірять на відвертість з допомогою допиту.