Представники Євросоюзу офіційно підтвердили, що закривають проект модернізації 10 українських контрольно-пропускних пунктів. Частину вкладених коштів Україна повинна повернути.

Як повідомляє "Європейська правда", прес-секретар ЄС Майя Косьянчич заявила, що скасовуються проекти, на реалізацію яких Союз виділив 29,2 мільйона євро."Мова йде про шість проектів з європейським фінансуванням на загальну суму 29,2 млн євро, основним бенефіціаром яких була Державна фіскальна служба України. З огляду на затримки з їхньою реалізацією, враховуючи наші оцінки та шляхи сполучення держав-членів ЄС, ми дійшли висновку, що проекти не могли бути завершені в строк. Ці шість проектів зараз знаходяться в процесі закриття, виділені на них і не витрачені гроші повинні бути повернуті (на рахунку Єврокомісії)", - пояснила Косьянчич.


Популярні новини зараз

Три роки тягнув: українцю довелося заплатити аліментний борг у 250 тисяч грн, заради поїздки за кордон

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Копія Тіни Кароль? 63-річна мама Дана Балана показала архіви з дитинства

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Показати ще

"Рішення про закриття цих проектів - остаточне, воно було ретельно зважено і грунтується на належній оцінці", - пояснило інше джерело. Також співрозмовник додав, що за час реалізації цих проектів Україна отримала від ЄС третину грантових коштів, виділених на проект - близько 10 млн євро. Велика частина цих коштів залишилася невикористаною.

За попередньою інформацією, Київ витратив близько 2 млн євро. Відповідно, Україна повинна відшкодувати ЄС близько 8 млн євро. Таким чином, сумарна вартість фондів, які було запропоновано Україні, але не використано, становить близько 27 млн ​​євро.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Євросоюз вирішив закрити великий проект через непрохідну корупцію.