Якщо вам здається, що планета перенаселена - рекомендуємо слідувати за Ілоном Маском на Марс. Адже, за прогнозами ООН, до 2050 року населення Землі досягне рекордного показника - 9,8 мільярда.

У той час як криза у розвинених країнах призводить до зниження рівня народжуваності, у 47-ми найменш розвинених цей показник стрімко злетів.

Згідно з даними ООН, у період з 2010 по 2015 рік у бідних країнах на одну жінку припадало в середньому по 4,3 народжень.

Найбільше зростання чисельності населення вчені зафіксували в Індії, Нігерії, Конго, Пакистані, Ефіопії, Танзанії, США, Уганді та Індонезії.

Населення Індії на сьогоднішній день становить 1,3 мільярда людей. Однак аналітики прогнозують, що протягом наступних 7 років країна обжене Китай із показником вище 1,4 мільярда чоловік.

Популярні новини зараз
Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Погода несе божевільну спеку: прогноз на найближчі дні Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося
Показати ще

Крім того, до 2050 року африканські країни подвоять чисельність населення. Зокрема, за словами експертів, найстрімкіше зростання зафіксують у Нігерії.

Водночас, у розвинених країнах спостерігатиметься старіння нації, а показники народжуваності падатимуть. Скорочення компенсує приплив біженців з Африки та Азії.

Збільшення чисельності населення Землі може спричинити проблеми із забезпеченням молоді достатньою кількістю їжі, медичним обслуговуванням, освітою і робочими місцями, з якими у бідних країнах і зараз сутужно.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Путін плювати хотів на резолюції ООН.