Місцеві жителі анексованого півострова розповіли, як їм живеться після відкриття мосту. І як йдуть справи з напливом туристів. За їх словами, пляжі заповнені лише на чверть. Кримський міст так і не привів до припливу туристів на окупований Крим.

Кримчанин Василь Черніков розповів, яка зараз ситуація з туристами: "Я в Алушті не бачу, щоб туристів побільшало. Відомий пансіонат "Політ", судячи за пляжем, заповнений на чверть. У приватному секторі дуже рідкісні відпочиваючі. Росіяни з грошима до нас на півострів не поїдуть, вони поїдуть в Туреччину або в Сочі, де інфраструктура та умови набагато краще. До нас їде гопота без грошей, але з великими претензіями. Їм кондиціонер, окремий санвузол з душем, кухню подавай"

Василь також зазначив, що міст відкрили тільки для легковиків, але вже кілометрові пробки на трасі до Сімферополя. Нову дорогу не побудували, і діватися нікуди.

За його словами, з материкової України на окупований півострів майже не їдуть.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

"Зараз на набережній побудували багато приватних готелів, видно, що люди вклали гроші. І багато з них виставлено на продаж. Мабуть, так і не дочекалися своїх туристів. Мені дуже подобаються білоруси, вони не такі нахабні як росіяни, але чомусь до нас вони мало їздять. А українців майже немає", - зазначив Черніков.

Крім того, відпочиваючі на півострові не задоволені високими цінами на продукти. "Міст відкрили, обіцяли, що тепер доставка товарів буде дешевше, але за цінами цього не відчувається", - розповідає киянка, яка їздить в Ялту до родичів.

Як повідомляв портал "Знай.uа", більше третини росіян хотіли б відпочити в окупованому Криму влітку 2018 року, якщо б мали на це гроші.
У свою чергу, 56% громадян РФ жодного разу не їздили відпочивати за останні п'ять років. Дані оприлюднив Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

"Від 2014 до 2016 року частка бажаючих відпочити на півострові зросла від 8 до 27%. Станом на 2018 рік у Криму хочуть поїхати 37% опитаних росіян. Друге місце зайняли курорти Чорноморського узбережжя Кавказу – 33%. Закордонні курорти – 21%", - зазначається.

Для росіян основними передбачуваними місцями відпочинку залишаються будинок і дача.
"Російська Федерація: 2018-го року їх частка 45% і 34% відповідно. Будинку частіше інших залишаться мешканці малих міст (49%) і сіл (55%), респонденти з поганим матеріальним становищем (53%), на дачі – літні люди (42% серед 60-річних і старше)", - повідомляється.
Опитування проводилося в травні серед двох тисяч респондентів у 80-ти регіонах.