У скандальних кадрах знаменитого відеоролика, який знято нібито на покинутій військовій базі, десь в Україні насправді немає ніяких військових частин.

Про це розповіли в українському оборонному відомстві. У Міноборони заявили, що відео показує територію одного з харківських підприємств.

"У зв'язку з поширенням у мережі інтернет великої кількості повідомлень і коментарів щодо публікації на YouTube відеоролика з військовою технікою, розташованої нібито на території "покинутої військової бази", Міністерство оборони України повідомляє. Зазначений ролик знятий на території одного з підприємств в Харкові, а не в одній із військових частин Збройних Сил України", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на старій покинутій українській військовій базі блогери знайшли нову військову техніку. У соціальній мережі Facebook український волонтер Юрій Мисягін опублікував те саме відео, де зафіксовано, як юні блогери нишпорять по військовому об'єкту в пошуках пригод. Варто відзначити, що пригоди на одну точку вони вже знайшли.

Популярні новини зараз

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Тіна Кароль забула за Дана Балана за вивченням польської мови: "Потрібна ще румунська"

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Відзначається, що волонтеру у соцмережі надіслали відео, на якому двоє хлопців проникли на територію занедбаної бази і виявили там нову військову техніку.

"Чесно, знаючи багато нюансів армії - я не здивований, - написав Мисягін. - Армія багата. Бери-не хочу. Я думаю, що дуже сильно цьому здивований ворог. Як вони про*бали такий момент. Могли і диверсію зробити. Не вперше. А двом цим обалдуям треба медалі дати, за те, що перші там побували і можливо через їх відео техніка залишилася.) Фактично зберегли її".

Як повідомляв портал "Знай.uа" колишній терорист "ДНР", учасник програми Служби безпеки України "Тебе чекають вдома" Бакланов Володимир заявив, що готовий поїхати до Гааги свідчити в міжнародному суді про злочини Росії на Донбасі. Про це він заявив в інтерв'ю на телеканалі "Прямий". Також Бакланова запитали про те, чи не шкодує він про те, що покинув "ДНР" і "розуміє, що тепер є для Росії зрадником".