Один з підрозділів ЗСУ отримав відремонтовану бронетехніку, яка була укомплектована сокирами з написом "Зроблено в Росії". Про це повідомив народний депутат від "Народного фронту" Ігор Лапін публікацією в Facebook.

"Мотивація у ВСУ після цього яка повинна бути?", - пише політик.

Також дану інформацію підтвердив помічник міністра оборони Юрій Бірюков. Однак він спростував всі звинувачення на адресу Міноборони.

"Я поставив Ігорю кілька питань: по-перше, хто у нас ремонтує техніку? Не Міноборони. Техніку у нас ремонтує підприємство "Укроборонпрому", і вони її комплектують", - пояснює він.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Пенсіонерів змусять працювати на п’ять років довше – хто може забути про пенсію у 60 років Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Також він зазначає, що українська держава бореться за те, щоб всі закупівлі проходили як можна дешевше.

"А нікого не бентежить, що близько 100% азотних добрив ми імпортуємо з Росії, так нам тепер хліб не їсти, випалити пшеницю? Просто тому, що ми там купуємо ці добрива?" – додав він.

Крім того, Бірюков спростував можливість Міністерства оборони робити будь-які покупки за кордоном, адже відомство не має права займатися зовнішньоекономічною діяльністю.

"Укроборонпром" купив ці сокири на території України. У нас в Україні немає російських товарів? Та валом в будь-якому магазині. Так, у нас є постанова Кабміну з жорсткою вимогою, не купувати нічого в Росії, але я вас запевняю, підприємство сокири з Росії не імпортувало, це все купується на території України, а хто їх вже ввіз? Ну хтось ввіз", - пояснює політик.

Нагадаємо, в ході бойових дій двоє військовослужбовців Об'єднаних сил загинули і двоє отримали поранення.

Як повідомляв Знай. ua, українські військові з гумором поставили путінських щурів на місце.

Також Знай. ua писав про підвищення зарплат у ВСУ: сотні воїнів ризикують залишитися за бортом.