У рейтингу найбільш бідних країн світу Україна посіла "почесне" сьоме місце. І це не дивно, якщо порівняти співвідношення "місячний дохід - витрати на харчування" з європейськими країнами.

Як виявилося, половина населення живе не те що скромно, а більш ніж скромно, і витрачає не більше 49 гривень на день, тобто не більше двох доларів. Для порівняння: сім'я в Британії витрачає 9% від загального доходу на їжу та безалкогольні напої, у німецькій родині цей показник сягає 12%. У Литві це співвідношення дорівнює 25%, а українець після походу в магазин може помилуватися наполовину спорожнілим гаманцем. Про це пише Рoliteka.Більше і швидше за все рейтинг життя падає в Луганській області - на 13%. Друге місце, як не дивно, займає українська столиця. "Почесну" трійку замикає Одеська область.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що народний депутат Віктор Балога пояснив, чому успіхи, про які говорить Володимир Гройсман, по суті ніяк не впливають на життя українців.

Популярні новини зараз

40-річна віруюча стрибнула в ополонку і не випливла - на очах у дітей і всієї родини: "Просто знесло течією..." 

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще