Не всі, хто проживає на території анексованого Кримського півострова, можуть отримати громадянство Російської Федерації.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТакої честі можуть удостоїтися лише ті, хто на момент проведення "референдуму" (18 березеня 2014 роки) проживав в Криму на постійній основі, тобто, був тут прописаний. А справа в тому, що в Росії прописка вирішує буквально все: без неї не здають квартири і не беруть на роботу, в той час як в Україні це питання взагалі не було проблемою.
Тепер же люди змушені якось довести, що проживали в Криму постійно і тут в хід йде все, що попадається під руку: квитанції про оплату комунальних рахунків, довідки від лікарів і багато іншого. Якщо довести своє право на громадянство не вийде, взагалі незрозуміло, що людям робити. Вони житимуть на правах іноземців, тобто, залишаться без права офіційно працювати й орендувати житло.
Виявляється, на півострові вже давно працює спеціальна комісія. Одна з представників ФСБ розповіла:
"Специфіка України в тому, що там не потрібна була прописка: ні роботодавці її не вимагали, ні міліція, тому люди з Харкова, Вінниці десятиліттями жили в Криму без всякого оформлення, і це було нормально. І раптом - Росія! А у цих людей дружини тут, все життя. Щоб не ображати їх, ухвалили закон: в громадянство приймають всіх, хто постійно проживав на півострові на 18 березня 2014 року, тобто, на момент референдуму, але що таке "постійно проживав", ніхто не знав!".
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що кримчани розповіли, що життя в складі Росії не йде ні в яке порівняння з Україною.