У понеділок, 5 березня, проти поліцейського, який застосував газ проти журналіста під час розгону наметового містечка біля Верховної Ради 3 березня, були введені санкції у вигляді відсторонення від участі в охороні порядку під час масових акцій.

Про це заявив начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля, передає "Громадське".

"До завершення службового розслідування ця людина участь у масових заходах приймати не буде, оскільки я не вважаю такі дії прийнятними і нормальними. Я допускаю, щоб всяке може трапитися під час виконання завдання, що не помітили, не так зрозуміли, але це ні в якому разі не виправдовує поліцейського", — заявив Зозуля.

У той же час він зазначив, що даний співробітник є патрульним поліцейським і раніше він не служив в підрозділі "Беркут".

На даний момент в поліції з'ясовують обставини, за яких стався інцидент. Після цього буде вирішено, чи буде застосоване якесь покарання щодо поліцейського.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть позбавитися хрущовок: що чекає на власників житла Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт Українці нарешті побачили Poch Tavria XL, яку збирали для Франції: навіть у таких журналах немає
Показати ще

Нагадаємо, що в прокуратурі Києва зареєстрували два кримінальних виробництва через розгін наметового містечка в суботу, 3 березня. Повідомляється, що розслідування по обох виробництвам доручено Службі безпеки України.

Перша справа попередньо кваліфікується за статтею про перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу; виробництво зареєстровано по матеріалах ЗМІ, що висвітлювали зачистку.

Друге кримінальне провадження відкрито щодо перешкоджання співробітниками поліції роботі фотокореспондента Радіо Свобода Сергія Нужненко.

Дивіться сюжет про сутички під Радою

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що 3 березня, силовики Національної гвардії атакували наметове містечко, розташоване під стінами українського парламенту.

Крім того, відомо, що зачистка наметового містечка під Верховною Радою, чи слідчі дії, як називають це побоїще правоохоронні органи, відзначилася великою жорстокістю з боку силовиків. Виявилося, що їх підготовку спонсорували західні партнери.