У зоні АТО в суботу, 17 лютого виявлено відсутність військовослужбовця. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Сьогодні, 17 лютого, під час перевірки наявності особового складу одного з військових підрозділів сил Антитерористичної операції виявлено відсутність військовослужбовця", - йдеться в повідомленні.

У штабі додали, що наразі проводяться першочергові пошукові заходи.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", про зниклу студентку, яку шукає чи не весь Київ, так досі нічого й не відомо. У поліції розглядають справу як вбивство.

Популярні новини зараз
Українцям почали блокувати доступ до "Приват24": кому це загрожує Долар наблизиться до 50 гривень: валюта стрімко зростає в ціні Подруга Тейлор Свіфт зупинила концерт через прапор України та зробила те, чого ніхто не очікував За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг
Показати ще