Ватажок так званої "Донецької народної республіки" Олександр Захарченко прокоментував слова російського президента Володимира Путіна про введення миротворців на Донбас.

"Пропозиція президента Росії в Радбезі ООН розглянути питання про введення миротворців ООН на Донбас необхідно обговорювати", - заявив бойовик, передають сепаратистські ЗМІ. Далі стара пісня про те, що Україна повинна виконувати Мінські угоди і дотримуватися перемир'я в зоні розмежування.

За його словами, тільки після цього можна говорити про миротворців, які будуть охороняти співробітників місії ОБСЄ.

На завершення Захарченко сказав, що без їх дозволу ніяких рішень приймати не можна.

Популярні новини зараз
Росіяни посилять взимку атаки на Україну: названо міста, над якими нависла загроза Енергетики пояснили логіку відключень світла: що таке черги і як вони працюють Зима без снігу? Синоптики попередили, що Україну чекає "м’який сюрприз" від погоди Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що терористи ОРДО посилено готуються до протидії можливому введенню на Донбас миротворців під егідою міжнародних організацій ООН та ОБСЄ.