Днями звинувачену в масштабній харківській ДТП Олену Зайцеву знову побачили в лікарні, де мадам спокійно ходила без наручників, наче нічого й не сталося.

Як повідомляє ТСН, 20-річна підозрювана в черговий раз проходить медичний огляд через проблеми зі здоров'ям і самопочуттям в цілому. Чому Зайцева без "браслетів", пояснила її правозахисниця Юлія Козир. Адвокат підкреслила, що надягати або не надягати наручники - вирішує конвоїр.

"Стан моєї підзахисної погіршується. В СІЗО, де вона перебуває, немає відповідного обладнання і медикаментів. Її постійно турбують головні болі", - заявила вона.

Адвокат сімей загиблих Лариса Матвєєва зазначила, що сказати точно, коли оголосять вирок, поки що не представляється можливим.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

"Важко сказати, коли буде оголошено вирок, але, на жаль, в найближчий місяць це, гадаю, не відбудеться", - сказала правозахисниця.

Матвєєва додала також, що токсикологічна експертиза і лікар-лаборант підтвердили, що перед тим, як сісти за кермо, Зайцева вживала наркотичні речовини, а саме Пенталгін.

"У сукупності з уже долученими до матеріалів справи актами обстеження, результатами токсикологічних досліджень, висновками токсикологічних експертиз і показами лікаря-лаборанта ці висновки повністю підтверджують наявність обтяжуючих обставин", - заявила адвокат.

На наступному судовому засіданні планується допитати лікаря-нарколога, який обстежив Зайцеву.

Автомобіль підозрюваної в скоєнні ДТП в Харкові, в результаті якої загинули шість осіб, Олени Зайцевої шалено перевищив швидкість. Проте дівчина могла запобігти трагедії, якби система стійкості, яка повинна спрацьовувати під час гальмування машини, спрацювала.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що головна обвинувачена в смертельній ДТП, яка сталася в жовтні 2017 у Харкові, Олена Зайцева швидше за все вийде сухою з води. У справі про аварію, яка забрала життя шістьох людей намічається розв'язка, і вона мало кому сподобається. Як зазначає убита горем жінка, все було зрозуміло з самого початку, коли 20-річну винуватицю аварії постійно намагалися "відмазати", відвести провину і знайти будь-які лазівки, щоб поліпшити її ситуацію.