В обвинуваченої у смертельному ДТП Олени Зайцевої різко погіршився стан здоров'я. Про це повідомила її адвокат Юлія Козир.

Захисниця Олени Зайцевої розповіла, що дівчину "постійно турбують головні болі". При цьому в СІЗО не можуть надати необхідного лікування.

"Стан моєї підзахисної погіршується. У СІЗО, де вона знаходиться, немає відповідного обладнання та медикаментів", — розповідає Козир.

Адвокат другого обвинуваченого Сергій Перепелиця в справі про смертельну ДТП Геннадія Дронова також повідомив про певні проблеми зі здоров'ям, які у нього почали виявлятися.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

"Він періодично звертається до лікарів зі скаргами на тиск і травми шиї, отримані під час ДТП", - стверджує адвокат.

При цьому журналісти припустили, що такі заяви можуть стати причиною до затягування судового процесу. На це питання відповів адвокат Дронова.

Перепелиця повідомив, що засідання у справі проходять щотижня і він вважає, що справа рухається без затримки. Адвокат Зайцевої висловила таку ж точку зору.

Крім того, Козир зазначила, що темпи розгляду такої резонансної справи навіть прискорені.

Дивіться: Зайцева розповіла про момент ДТП

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Олену Зайцеву, яка обвинувачується у смертельному ДТП в центрі міста, помітили посеред Харкова, що йде без наручників. Користувачів соціальних мереж обурило, що мадам розгулює так вільно: деякі навіть припустили, що Зайцева і зовсім вийшла на свободу.

Проте все не так погано, як можна було подумати. Правозахисниця сім'ї загиблих Лариса Матвєєва пояснила, що Зайцеву вивезли в місто на огляд в лікарню, вона була в супроводі правоохоронців, а "вилазку" зробили з дозволу прокуратури.