В Україні в березні індекс цін на продукти харчування, порівняно з лютим, зріс на 1,1%, а з початку року – на 4,2%. У зв'язку з цим українцям озвучили два способи заощадити.

Як виявилося, найбільш поширені схеми - це закупівлі оптом і в складчину.

Один з найбільш поширених способів економити – закуповувати продукти і господарські товари оптом, тобто ходити/їздити за покупками на оптові ринки і склади. У періоди криз і важких економічних ситуацій число покупців на оптових ринках, базах і складах зростає в рази.

Ціни на оптових торговельних точках можуть відрізнятися від роздрібних в 1,5-2 рази. Правда, в оптових покупках є одна незручність: як правило, чим нижче ціна, тим більше упаковка, яку потрібно купити.

Але при цьому, щоб отримати невелику кількість товару за оптовою ціною, українці все частіше організовують покупку в складчину.

Популярні новини зараз

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Менопауза: як зберегти молодість шкіри

Показати ще

Покупка в складчину виглядає приблизно так, ініціатор покупки дає оголошення, збирає замовлення і купує оптову упаковку товару відразу для кількох людей – знайомих, родичів, сусідів або колег, а то і просто незнайомих людей.

Такі оголошення про спільні покупки можна зустріти на під'їздах будинків, у групах Facebook, які об'єднують жителів будинків і цілих мікрорайонів.

Раніше стало відомо, що Нацбанк замінить паперові 1, 2, 5 і 10 грн монетами. Журналісти вирішили провести розслідування і з'ясувати, що ж сьогодні в Україні можна купити за одну гривню.

Товар, який купували був не ваговий, а виключно поштучний. Головна умова закупівлі – ціна повинна бути нижчою або дорівнювати 1 грн. Придбати вдалося 20 товарів.

Ну і, звичайно ж, в супермаркеті запропонували за гривню пакет, щоб донести додому куплені дрібнички.

Як повідомляв Знай.uа, вчора, 19 квітня, в Києві біля будівлі Кабміну активісти з різних областей України влаштували масштабну акцію протесту.

Всі вони незадоволені майбутнім підвищенням цін на бензин і дизельне паливо (приблизно до 40%) , яке вважають невиправданим. Саме таке рішення, як відомо, сьогодні ставиться на голосування. Під будівлею з самого ранку паркувалися до трьох сотень машин, учасники мітингу скандували гасла на кшталт: "Гройсман, зупинись" і "Ми не терпили".