Експерт розповів, як можна вбити репутацію будь-якої людини, виставивши його в мережі педофілом. Про це пише Politeka зі слів експерта програми "Не добрий вечір" Ігоря Лесева.

За словами Ігоря, днями в мережі спливло одкровення якогось Романа Чепляка про те, як будучи підлітком і учнем Рішельєвського ліцею, він піддавався сексуальним домаганням з боку свого вчителя фізики Ігоря Мітельман.

"Здавалося б, звичайна історія про педофіла, яких в Україні як г * вна. І ось одна з жертв вирішує викрити покидька. І всі в коментарях масово підтримують жертву. Але одкровення Роми обростають дуже специфічними нюансами. Історія починається в 2001 році. Дерева тоді були великими абсолютно для всіх. А тому оповідач не обмежується однією лише історією про те, як Мітельман засовував йому руки в труси ", - розповідає Лєсєв.

Роман звинувачує свого вчителя, що той незаконно просував його на всеукраїнських і міжнародних олімпіадах з математики.

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Землю накриє потужна магнітна буря, гіпертонікам приготуватися: "У три хвилі"

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Показати ще

"Нагадаю, що спочатку колишній учень звинувачує свого вчителя в сексуальних домаганнях. Але тут ще й додає підробки з олімпіадами", - звертає увагу експерт.

Також експерт вирішив більше уваги приділити нюансам даної історії, дослівно цитуючи Романа Чепляка.

"У минулому році під загрозою публікації цієї інформації я змусив Ігоря Мітельман залишити роботу в Рішельєвському ліцеї. Але, наскільки мені відомо, він продовжує взаємодіяти з дітьми, і я публікую це, щоб запобігти можливим майбутнім жертвам", - стверджував Роман.

Говорячи юридичною мовою, Роман Чепляка рік тому займався шантажем Мітельман.

"Але Роман стверджує, що ніяких заяв він писати не має наміру. Тому що нічого довести не можна. А Рома, дійсно, ніяких доказів не надає. Рома просто стверджує, що до нього приставали на протязі - на секундочку - п'яти років. Він навіть не говорить , що його обслуговували. Просто чіпали", - говорить експерт.

Експерт також зазначив, що сьогодні Роман Чепляк не веде ніякої активності у соцмережі Facebook, і крім двох фотографій, історія про вчителя - єдиний пост на сторінці. А в іншого фігуранта історії Данила Мисак і зовсім немає сторінки у соцмережі.

"Ну а заслужений учитель України Ігор Мітельман, комусь сильно перейшов дорогу, від усього цього д * рьма, звичайно ж, вже не відмиється. До побачення. Сподіваюся, і у нас з вами настане добрий вечір", - підсумував Лесев.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск визнав провальними дії Римо-католицької церкви в боротьбі з проявами педофілії серед священиків.

Як повідомляв Знай.ua, заманював в сад: під Києвом збоченець познущався над 8-річною крихіткою.

Також Знай.ua писав, в Ємені трьох чоловіків публічно стратили. Їх звинуватили в педофілії та вибрали найвищу міру покарання і відразу ж притягли на площу міста Сана, де розправилися на очах у натовпу людей.