Депутат Державної думи РФ Наталія Поклонська заявляє, що законно отримала російський паспорт.

Таким чином вона відповіла в Facebook на заяву українські депутата Сергія Лещенка щодо її громадянства. "Хочу засмутити депутата Верховної Ради, громадянство у мене одне - Росії, і, дійсно, як зазначено у відповіді Державної міграційної служби України, на який посилається депутат, закон про громадянство ні мною, ні кримчанами не порушувався", - написала Поклонська.

Вона запевнила, що після анексії всі громадяни Криму отримали російські паспорти законно. "Кримчани ж все в установленому законом порядку вийшли з українського громадянства і на підставі проведеного референдуму, а також Федерального Закону РФ № 4 набули громадянство РФ (понад 2,5 млн громадян, які проживають в Криму і Севастополі)", - зазначила депутат.

Раніше Сергій Лещенко повідомив, що у відповіді міграційної служби зазначено, що Пклонская закон не порушувала.

Популярні новини зараз
"Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку У Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Нове інтерв'ю государині Поклонский

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нездорову прихильність до особистості Миколи II депутата Держдуми РФ Наталії Поклонский обіграли в карикатурі. Авторство належить скандально відомому художнику Денису Лопатіну.