На території так званої "Луганській народної республіки" ("ЛНР") вигадують не тільки фейки – як виявилося, тут людей годують такими продуктами, що страшно навіть дізнатися їх склад, не те, що їсти.

Торт на любителя

У мережі активно розповсюджують знімок, на якому зображена етикетка нібито з торту, але написані на ній інгредієнти для салату.

"Зроблено в" ЛНР ". Власне виробництво ... Склад: зелень, олія рослинна, морква, цукор, спеції для моркви корейської, оцет, квасоля, квасоля сручкова (помилка, квасоля стручкова, - ред.)", - пишуть у Twitter.

Як виявилося, ціна такого сумнівного "десерту" - 310,85 рублів, що дорівнює 130,57 гривень.

"Виробництво власне, а перепрограмувати ваги нікому ", "Це торт? Звіздець", "Ну і рецептик", "Це точно торт? По складу на салат схоже", "СРУчкова квасоля", "Дайте два, я тещу погодую ", - коментують користувачі.

Популярні новини зараз
З 1 квітня почнете отримувати від 3 520 до 8 тисяч гривень: чиї виплати стали більшими Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються "Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте
Показати ще

Дім, який вкрала війна: життя на окупованих територіях

Не тільки із продуктами на окупованих територіях складно. Поштові повідомлення в "республіці" працюють тільки на Росію. Тобто мешканці можуть писати листи, відправляти і отримувати посилки з РФ, проте вартість пересилки не дозволить робити це часто. Жодних інших перевізників, які працюють офіційно, немає. Існують деякі "самопальні контори", які працюють із доставкою товарів з України та Росії.

Документи місцевого значення - свідоцтва про народження та шлюб, дипломи, водійські посвідчення - все "місцеве". Права тільки в разі місцевої прописки або паспорта громадянина "республіки".

Місцеві банки не ведуть зовнішню діяльність. Тобто грошовий переказ не здійснюється, але існують приватні комерційні центри, які роблять переведення на їхню приватну особу, а потім видають за їхній відсоток від загальної суми операції. Чи довіряти цим особам - справа кожного.

Моди як такої немає. Немає магазинів модного одягу, або брендових бутиків, якими зазвичай багаті центральні вулиці будь-яких міст, замість них - порожні торгові центри і повно комісіонок, в яких можна відшукати щось дивне.

Дивіться: як насправді живуть люди на окупованих територіях?

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі фотографія татуювання українського військовослужбовця викликала шквал здивування. Відомо, що картина на тілі солдата зроблена на четь бойових дій в Іловайську. На малюнку зображений патрон, написана дата "24.08.14" та назва населеного пункту Іловайськ російською мовою. Останній елемент тату і став предметом дискусії в мережі - користувачі обурені, чому місто не прописано українською мовою.