Міністерство закордонних справ України взяло під особливий контроль затримання в Італії українського бійця Віталія Марківа.

Про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України на сторінці у Facebook.

Українське консульство у Мілані звернулось до суду міста Павіа з проханням надати інформацію щодо підстав для затримання Марків та дозволити консулу відвідати його на судовому засіданні 4 липня.

"Консулом встановлено контакт з адвокатом затриманого та узгоджено алгоритм подальших дій. Рідні В.Марківа поінформовані про його затримання", - повідомили у МЗС.

Як повідомляв портал "Знай.ua", італійські правоохоронці затримали бійця АТО Віталія Марківа з підозрами у його причетності до вбивства журналіста Андреа Рокеллі на Донбасі.

Популярні новини зараз
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах Не вкладетеся у строки – мобілізують: чоловіки з відстрочками отримали попередження Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще