Ті українські державні діячі, які користуються російською мовою на публіці, займаються наругою над своєю країною.

Таку позицію висловила народна артистка україни, акторка і громадська діячка Галина Яблонська в інтерв'ю сайту "Укрінформ".

Вона вважає, що державні діячі повинні бескмопромісно підходити до мови, якою вони спілкуються.

"Тут однозначно. Це наруга над Україною, коли представники влади розмовляють російською мовою, тим більше зараз, коли у нас таке протистояння", - сказала актриса.

"Людей старшого покоління я б взагалі не чіпала – це люди, сформовані в певний період, їм вже важко переходити. Мені часто кажуть: "Я патріот України, але я не можу, мені дуже важко перейти". Я розумію, що в такому віці перейти на українську мову може хіба що Яблонська", - висловила свою думку народна артистка.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Чому яйця знову подорожчають: аналітики оприлюднили неприємний прогноз Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"А ось що стосується молоді, середнього і підростаючого покоління – це повинна бути форма. Особливо щодо наших воїнів і армії. У свій час була велика помилка в тому, що ми не провели реформування армії, наприклад, як Прибалтика, та ж Польща... Наприклад, в Прибалтиці стало престижним йти в армію, де ти повинен був знати свою мову, свою історію, звичаї і тільки за таким критеріями можна було стати військовим", - поділилася Яблонська.

Як приклад жінка привела першого міністра оборони України Костянтина Морозова, який, вступивши на посаду, одразу найняв репетитора і освоїв мову за три місяці.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в єменському місті Адені 24 лютого пролунали два потужних вибухи, в результаті яких загинули і були поранені десятки людей.