Проведення земельної реформи в Україні вирішили відкласти, але це не вплине на виділення чергового траншу для країни.

Про це повідомив представник МВФ Вільям Мюррей, передає "Інтерфакс-Україна". Земельна реформа мала б запустити ринок сільськогосподарських земель. Її впровадження було одним з важливих вимог фонду для продовження співпраці.

Мюррей розповів, що ця вимога залишається пріоритетним, але його довелося до кінця 2017 року, щоб досягти консенсусу з ключових питань.

"Четвертий перегляд програми радою директорів можливий після того, як необхідні в рамках цього перегляду реформи будуть імплементовані. Основними з них є пенсійна реформа, заходи щодо прискорення приватизації і конкретні результати в боротьбі з корупцією", - наголосив представник МВФ.

Популярні новини зараз
Сосиски та сардельки скоро стануть делікатесом: як змінилися ціни на м'ясні продукти В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина
Показати ще

Він додав, що пріоритетом залишається фіскальної реформи і реформа енергетичного сектора. Україна, за прогнозами повинна отримати від МВФ 17,5 мільярда доларів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, з'явилися дані про те, скільки Україна отримала грошей від МВФ.