Кожен вирішує сам, вірити у ворожіння і пророкування провісників чи ні. Але факти залишаються фактами і вже помічено, що точність пророцтв Ванги вище, ніж у всіляких прогнозів аналітиків та інших спеціалістів.

Природньо трактування послань знаменитої болгарської віщунки ускладнюється їх загальною розмитістю. Адже вона бачила образи майбутнього, які не могла, швидше за все, пояснити доступними поняттями. Часто остаточний сенс пророцтв стає зрозумілим після того, як події вже настали.

Так було, наприклад, з підводним човном "Курськ":

"Курськ" піде під воду, і весь світ буде його оплакувати.

Уявити було неможливо, що все місто сховається під водою, адже поруч тільки річка Курей, яка вважається малою.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська змусила ридати всю Україну: "Думаю про тебе щоночі"

Спітнілий Добкін потролив Зеленського в День народження: "50 в паспорті, 43 в душі"

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

Ванга не раз згадувала про протистояння європейців і мусульман, якщо вірити її прогнозам, то Європа стане порожньою і холодною. Не виключається також і те, що буде застосовано хімічну і ядерну зброю.

З XXI століття на території Європи будуть панувати мусульмани. Початок цього процесу можна спостерігати, проблема мігрантів для країн Євросоюзу є однією з найбільш нагальних. Лише в XXIII столітті на території сучасної Франції зародиться перше партизанський рух, який почне боротися з усталеним пануванням мусульман.

Ванзі не раз ставили питання про те, коли ж почнеться Третя світова війна і чи почнеться взагалі. На всі подібні питання вона відповідала однією лише фразою:

Сирія ще не впала.

Нинішня ситуація на Близькому Сході виходить за межі дрібного регіонального конфлікту, гинуть люди, а протиборчі боку, здається, що не збираються сідати за стіл переговорів.

Правда чи ні, важко встановити на даний момент. Можливо, це всього лише дії російської пропаганди. Ходять чутки, що за словами Ванги, Росія не буде брати участь у Третій світовій війні і встановить світове панування разом з іншими державами, ймовірно, це будуть Китай, Індія і, можливо, Німеччина. Однак Росія вже бере участь далеко не в одній, так званій, антитерористичній операції і бреше про те, що відправляє гуманітарний конвой і миротворців.

Також Ванга говорила про те, що у Франції вже народилася дівчинка, яка успадкує її дар ясновидіння. Якщо передбачення вірне, то зараз ця дівчинка вже виросла, а значить, скоро світ почує про нову провісницю. Будемо чекати.

Як повідомляв портал "Знай.uа", американський математик вивів формулу, за якою можна розрахувати дату початку Третьої світової війни.

У своїх дослідженнях учений застосував методи математичного прогнозування і використовував статистичні дані про всі військові конфлікти, починаючи з 1823 року.

Професор факультету комп'ютерних наук Університету Колорадо Аарон Клаузет вважає, що передбачити наступний масштабний збройний конфлікт допоможе саме математика. І він озвучив свій вердикт для світу.