Жертві моторошної ​​ДТП на Сумській Оксані Євтєєвій (Берченко), яка втратила в результаті трагедії чоловіка та рідну сестру, довелося заново вчитися не тільки ходити, але і дихати.

Дівчина розповіла, що коли прийшла до тями, і подумати не могла, що з нею все настільки серйозно. Про це повідомляє ТСН."Я поривалася встати, йти кудись, думала, перелом ноги заживе. Якщо говорити про те, що було найгіршим, я дуже чекала, коли прийдуть до мене сестра і чоловік. Я вчилася наново дихати, тому що легеню було порвано. Я гадала, що мені треба потерпіти два-три тижні і прийдуть люди, яких я найбільше люблю, і вони підтримають мене. Але цього не сталося, і це було найжахливіше. Коли мені сказали, що їх більше немає", - розповіла Оксана і додала, що коли вона виписалася з лікарні швидкої допомоги, то ще не могла встати з ліжка.

"Не можу сказати, що прийшов день, і я встала або пішла на милицях. Спочатку я просто вчилася сидіти. Потім звісити ноги на ліжку. Потім за допомогою інших лікарів, реабілітологів, просто встати постояти, триматися за гімнастичну стінку. Через тиждень вже зробити перший крок. Я вчилася ходити, зараз вчуся ходити правильно після операції", - поділилася дівчина.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість
Показати ще


За прогнозами лікарів, відновиться Оксана нескоро: реабілітація займе від трьох місяців до півроку. "Це не станеться, як одним помахом. Потрібно робити вправи вдома і їздити в спеціальні тренажерні зали. Потрібно ходити в басейн, щоб нога згиналася більше, ніж вона зараз згинається. Зараз я не можу встати і піти, як ви, наприклад. Спочатку потрібно ногу згинати й розгинати, щоб потім якось рухатися", - розповіла потерпіла.

Дівчина зізналася, що часто не може спати ночами через хворе коліно: "Але мене більше не біль, не безсоння турбують - я витримаю. Турбує те, що, а раптом, я не зможу нормально ходити... поки у мене не виходить" .Оксана додала, що першочергове завдання для неї - знову встати на ноги: "У мене була важка черепно-мозкова травма - ще також потрібно йти до лікарів. Зараз у мене голова не болить. Але, як мені говорили, це не означає, що зі мною все добре. Потрібно постійно обстежуватися, через кожні шість місяців. Тому що наслідки можуть проявитися протягом двох років. У майбутньому потрібно позбутися і від шраму на обличчі. Потрібно знайти лікаря, який би зробив те, що можна, щоб поліпшити, поки потрібно почекати, щоб зійшла червоність".

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в мережі показали, як проходив суд над Зайцевою і Дроновим.