Журналісти жорстоко поплатилися за викриття нової схеми українських шахраїв: фото

поділитись
На Волині жорстко розправилися з журналістами

Під час зйомок репортажу на Тернопільщині було побито два журналіста. В цей час вони робили репортаж про нелегальні заправні станції. Про це розповідає виданню Українська Правда один з постраждалих журналістів інтернет-видання "Волынь24" Сергій Шаповал.

Стало відомо, що постраждалі працювали над циклом матеріалів про нелегальні заправні станції. До цього журналістом було опубліковано розслідування "Запальна контрабанда", яке мало в місті чималий резонанс. Саме після першого розслідування місцеві жителі почали надсилати в редакцію інформацію про інших місцях нелегальних заправок в житлових будинках Волинської та сусідніх областях.

Постраждалий журналіст розповів, що отримав редакційне завдання і з оператором "12 каналу" поїхав в смт. Дружба Тернопільської області.

"Заїхали на перший адреса, там було вже все давно закрито. Далі поїхали на підприємство "Агродружба". Там було дві колонки, одна з дизелем, друга з бензином. Я підійшов з каністрою, мені продали дизель, який був на 5 гривень дешевше", - розповідає журналіст.

Вони попросили у працівника станції, який продав дизель, не тільки чек, але і сертифікат якості, а також дозвіл на торгівлю підакцизними товарами. Подібні запити приголомшили співробітника, але він подзвонив комусь і запропонував пройти в офіс, щоб надати документи.

Журналіст зазначає, що в офісі перебував директор і його заступник. Саме директор вирвав фотоапарат з рук оператора і став бити ним по голові більше 10 разів, після чого ударив кілька разів по обличчю журналіста. Він отримав розсічення губи і травмовану вилицю. Крім цього, на підприємстві він помітив численні порушення протипожежних норм.

Поліцію викликав сам директор підприємства. І вже правоохоронні органи на прохання журналістів викликали швидку допомогу.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", одиозній чиновник потрапив на скандальне відео.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
журналіст, Тернопіль, побитий
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Українські ракети здатні точно і надійно знищувати ворога
0
0
18:01 14.08.2018
Дізнайтеся, чого цього разу слід чекати від компанії-монополіста
0
0
17:55 14.08.2018
Для українського споживача Туреччина - це в першу чергу фрукти, текстиль та одяг і, звсно ж, туризм
0
0
17:40 14.08.2018
Прем’єр-міністр України неодноразово наголошував, що значне підвищення ціни на газ для населення є недопустимим
0
0
17:14 14.08.2018
Окупанти затіяли облави на Кримському мосту. Кому і навіщо це потрібно?
0
0
16:35 14.08.2018