Помацати і зв'язати: одіозний чиновник потрапив на скандальне відео

поділитись
Джунiчi Фукуда, співробітник японського міністерства фінансів, покинув свій пост в результаті секс-скандалу

Співробітник японського міністерства фінансів Джунiчi Фукуда звинувачений в сексуальних домаганнях до журналістки і подав у відставку.

Про це повідомляє "24 канал". Звинувачення в домаганнях спочатку були опубліковані в японському виданні Shukan Shincho. Цей журнал опублікував аудіозапис, на якому нібито звучить голос політика, який говорить журналістці "чи Можу я тебе обійняти?", "Можна помацати твою груди?", "Я можу зв'язати твої руки?".

Фукуда заперечує свою провину. Стверджує, що пішов з посади, щоб не нашкодити роботі міністерства фінансів. Необхідно зауважити, що міністерство фінансів Японії раніше вже потрапляв у скандал: в рузальтате звинувачення Джунiчi Фукуди в підробці документів з метою захисту прем'єра Сіндзо Абе.

Цікаво, що Джунiчi став першим чиновником, який пішов з Міністерства фінансів Японії за власним бажанням з 1998 року.

Відео домагань Джунічі:

Нагадаємо, ще до звільнення японського чиновника, профспілка журналістів оприлюднила заяву з приводу захисту жінок на робочому місці. "Багато журналісток змушені миритися з образливими зауваженнями сексуального характеру, обіймами за стегна і плечі. При цьому вони можуть лише прибрати руки (кривдника) і мовчки покласти їх на коліна. Все через страх зіпсувати відносини між тими, у кого вони беруть інтерв'ю, і своїми редакціями",– сказано в заяві профспілки.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" двоє неповнолітніх дівчат в Німеччині піддавалися домаганням з боку мігрантів. Дві дівчинки, яким всього 12 і 13 років, відвідували громадський басейн. Їх спробували зґвалтувати двоє молодих людей - віком 20 та 24 роки.

Поліція вважає: хулiгани, що напали на юних німкень, були мігрантами.

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
японія, мінфін, домагання
Парі вдалося вижити після падіння з 80 метрів, рятувальники витягли їх з-під завалів
0
0
18:19 16.08.2018
У 1986 році компанія випустила всього 12 пляшок напою
0
0
17:43 16.08.2018
Трагедія у італійському місті сталась декілька днів назад
0
0
17:40 16.08.2018
Росіян наздогнала чергова невдача
0
0
15:01 16.08.2018